­

Послуги нашої фінансової Компанії

У ПОТОЧНОМУ БАНКУ

Ми викупимо Ваш діючий кредит у поточному для Вас Банку

У ПОТОЧНОМУ БАНКУ

Погашення кредитів у діючих банків, в інтересах боржника або третіх осіб. Умови погашення і сума знижки узгоджуються з Клієнтом.

Дізнатися більше >>>

У БАНКУ ЯКИЙ ЛІКВІДУЄТЬСЯ

Ми викупимо для Вас Ваш кредит у Банку на етапі ліквідації

У БАНКУ ЯКИЙ ЛІКВІДУЄТЬСЯ

Участь та погашення банківських кредитів на етапі ліквідації в інтересах боржника або третіх осіб на аукціонах Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Дізнатися більше >>>

ЗВОРОТНІЙ ВИКУП КРЕДИТУ

Викуп кредитів (кредитного портфеля) з відстрочкою платежу, для підвищення ліквідності

ЗВОРОТНІЙ ВИКУП КРЕДИТУ

Викуп кредитів (кредитного портфеля) з відстрочкою платежу, підвищення якості кредитного портфеля та поліпшення показників ліквідності.

Дізнатися більше >>>

КРЕДИТНІ ПОРТФЕЛІ

Погашення індивідуальних кредитів або портфель кредитів з його подальшим поділом та перепродажем

КРЕДИТНІ ПОРТФЕЛІ

Погашення індивідуальних кредитів або портфель кредитів з його подальшим поділом, розрахунком та перепродажем

Дізнатися більше >>>

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ АБО ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Співпрацюючи  з нами Ви отримуєте:

Працюємо з банківськими кредитами:

Партнери

Наші публикації

Увага! Зміна реквізитів приватного виконавця Шмідт К.В.

Categories: Без категорії|Tags: , , |

Шановні клієнти! У зв'язку з Постановою Правління НБУ від [...]

Увага! Зміна реквізитів приватних виконавців.

Categories: Новини, Погашення боргу, Публікації|

Шановні клієнти! Відповідно до Постанови НБУ від 20.08.2020р. «Про [...]

В Україні вдосконалюють систему захисту прав споживачів фінансових послуг

Categories: Без категорії|Tags: , , , |

Національний банк закликає народних депутатів України підтримати проект Закону [...]

Відгуки про співпрацю з нами

Привіт! Велике вам спасибі за корисну інформацію та поради. Добре, що в наш непростий час є такий механізм і інструменти. Ви даєте надію на життя без боргів. У мене є кредит, який взяв друг, він платив 2 роки. Після смерті дружини він продав квартиру і поїхав з міста. Природно, я не можу довести це, і мені шкода його по-людськи. У мене теж були важкі часи. Там, де він добре заробляв – скоротили платню. І при нинішній ставці платити, це божевілля. Кредитна історія завжди була відмінною. Тому з вашою допомогою ми йдемо погашувати борг зі знижкою, сподіваємося, все вийде як і у тих, кому ви вже допомогли!
Алексей
Велике спасибі! Завдяки вам, я вирішив викупити свій борг у банку приблизно за 30%. Я подумав, що це не реально. Основний борг становила $70 000. і тепер я і мої колишні гаранти вільні))) !!!
Ирина К.
Хлопці, велике вам спасибі за вашу роботу, яка дійсно допомагає вийти з найскладнішої ситуації. Я взяв кредит на 45 тисяч доларів, половину виплатив. Далі платити не зміг по причині – доходи сім’ї різко впали / курс долара зовсім не реальний!!! Був борг за 240 днів. Тепер, після рекомендацій друзів, які з вашою допомогою закрили свої зобов’язання і консультації з вами, я знаю, як діяти спасибі.
Радченко Микола
Привіт! Брали кредит на свій власний бізнес. Але втратили все. Платили щомісяця як могли, але, звичайно, була затримка. А потім все почалося, почалися судові позови з банку, збори, адвокати, вартість всього цього нісенітниці, залякування колекторів і т. д. Вони хотіли і запропонували банку реструктуризацію / конвертацію, але банк зайняв позицію, яка нам не зрозуміла і відмовив. Це було дуже складно, ми спробували все, але, як виявилося, вихід був найпростішим і реальним – викупити свій борг самостійно, тим більше, що зараз банки всі знаходяться в кризі. В результаті ми заощадили багато нервів і грошей. Велике спасибі за вашу допомогу в проведенні транзакції і підтримку.
Анастасия К.
Колеги привіт!Велике спасибі, тому що наша безграмотність з точки зору отримання кредитів і їх безпеки, особливо під час кризи, ви розраховуєте витрати на дохід, коли берете на себе, що можете і раптом залишилися без роботи Не дай Бог, орендна плата, захворів, продукти зросли в ціні і скільки не намагаються списати з кредитом не сходяться і пішли в перший банк, потім другий і дзвінки з 7.00 ранку до 23.00 ранку і у святкові дні і вихідні дні. ….. і попросили банк давайте домовимося, але, на жаль, вони довго думали і були не схильні, тому і вирішив після консультацій про викуп, так би мовити, випадок утоплення … зробили все швидко і найголовніше навіть краще, ніж ми очікували, і я думаю, що це врятує багато життів і нервів ще раз.
Сергій Фомін

Наші офіси в Україні

Замовити послугу або отримати безкоштовну консультацію

Ваше ім'я*

Ваш e-mail*

Телефон

Заявка/Консультація по сервісу компанії*

Повідомлення